درباره ما (پاور آی سی)

 

فروشگاه اینترنتی قطعات موبایل پاور آی سی

 

به فروشگاه اینترنتی پاور آی سی خوش آمدید. امروزه با پیشرفت فناوری الکترونیک و ارتباطات استفاده از موبایل های همراه و تبلت ها بسیار بالا رفته و همین موجب بالا رفتن نیاز جامعه به پشتیبانی و تعمیرات این وسایل الکترونیکی شده است. بازار موبایل نه تنها بازار بسیار داغی است، بلکه از جذابیت خاصی برخوردار است که علاقه مندان را بسیار به سمت خود جذب کرده و موجب درآمد های مناسب شده است. با تو جه به این شرایط، شما می‌توانید با شرکت در دوره های آموزشی و گرفتن مدرک های معتبر در زمینه ی تعمیرات و سرویس های موبایل، وارد این بازار کار شده و زندگی کاری خود را رونق ببخشید، که صد البته مانند هر پیشه ای تلاش ملاک اول موفقیت در هر کاری است. اما با آموزش صحیح و آشنایی و دیدگاه مناسب از بازار و فنون اصلی کار، می‌توان پله های ترقی را با سرعت بالاتر و با رضایت بیشتری طی کرد. ما در مجموعه ی آموزشی پاور آی سی سعی داریم که شما را در بهترین مسیر ها قرار داده و در پیشرفت شما سهیم باشیم.

بیوگرافی شرکت

پاور آی سی از بهار سال ۱۳۸۰ با تکیه‌بر آموزش تعمیرات موبایل فعالیت‌های خود را پایه‌ریزی و شروع به توسعه مجموعه خود کرده و به‌صورت رسمی راه‌اندازی و اقدام به ثبت شرکت دارای مجوز نموده است. این گروه بر اساس استانداردهای اخلاقی و رعایت اصول حرفه‌ای و احترام به مشتریان خود فعالیت می‌کند و تعهد به قوانین رسمی و فعالیت شفاف را در کلیه مراحل فعالیت رسمی خود سرلوحه قرار داده است. پاور آی سی یک گروه مستقل است که از حمایت مشتریان وفادار خود شکل‌گرفته و بر اصول اخلاقی و حرفه‌ای کسب‌وکار و اصول اقتصادی و سودآوری متقابل پایبند می‌باشد.

روال کاری وبسایت و خرید ها

این وبسایت جهت خرید کالاهای موبایل و تعمیرات، سفارش های تعمیرات، ثبت نام در دوره های آموزشی پاور آی سی تهیه شده و در خدمت مشتریان گرامی قرار دارد. درحال حاضر تنها راه پرداخت اینترنتی هست و بلافاصله بعد از سفارش شما، کالای مورد نظر بسته بندی شده و به جهت شما نگهداری می‌شود. ارسال کالاها نیز وابسته به شهر محل اقامت، اگر مقصد شهر مشهد مقدس باشد، سفارش در کمتر از ۲۴ ساعت در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت، در غیر این صورت بسته از طریق پست ارسال شده و بین ۳ تا ۷ روز کاری در اختیار مشتریان عزیز قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل به خرید از سایت ما، لطفا شماره فاکتور خرید خود را همیشه نزد خود نگاه دارید تا در اثر بروز هرگونه اشکال احتمالی سیستم خرید و فروش بتوانید از طریق آن خرید خود را پیگیری کرده و تحویل بگیرید.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

این مجموعه متعلق است به جناب پرواز جمعی

 

دفاتر فروش:

مشهد، بلوار سجاد، بین چهارراه بزرگمهر و چهارراه بهار، پاساژ زمرد، طبقه ۳

شعبات تعمیرات و فروشگاه:

مشهد، بلوار سجاد، بین چهارراه بزرگمهر و چهارراه بهار، پاساژ زمرد، طبقه ۳

شماره تماس:

۰۵۱-۳۷۶۴۱۹۵۶

کد پستی:

۹۱۸۷۸-۳۵۱۸۷